Size Özel Hizmetlerimiz

ReformSoft'ta herkes sektörüne uygun hizmetler bulabilir. Profesyonel algımız ve yapımız sayesinde tüm işlerinizi hızlıca teslim eder, memnuniyetinizi maksimum seviyede tutarız.

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret denildiği zaman aklımıza sadece ürün ekle, fiyat belirle gelmemeli. E-Ticaret'de satış yapmak strateji demektir. Doğru strateji, doğru platformdur. Bunun yolu ise entegrasyonlar'dan geçer. ReformSoft tüm hepsini sizlere sağlıyor.

Kurumsal Siteler

Kaliteli, güncel ve sürekli yapıda kurumsal web sitesi istiyorsanız Kurumsal İnternet Sitesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çoklu dile uygun, katalog sistemi, canlı destek ile müşterilerinizle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

E-Bloglar

Kimi zaman kişisel danışmanlık veren, yeni başlayanlar blog tarzın da internet siteleri yaptırmak isterler. Sizler için bütün alt yapıyı oluşturuyor ve sizlere sadece içerik girmek kalıyor.

Etkinlik Siteleri

Bilet, Kurs, Anlık bilgi akışı sağlayacak potansiyele sahip yenilenebilir etkinlik siteleri oluşturuyoruz. Etkinlik takvimlerinizi kontrol edebilir, rezervasyon ve canlı görüşmeler talep ettirebilirsiniz.

Üyelik Siteleri

Forum, Soru & Cevap, Sözlük tarzı internet siteleri ile interaktif hale getirerek projelerinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Bu işlemler hakkında detaylı bilgi için +90 0850 308 9332 Numaralı telefondan iletişime geçin.

Özel Yazılımlar

Projeleriniz de kullanacağınız, Laravel, CodeIgniter gibi framework'ler ile dilediğiniz tarzda özel yazılımlar üretiyoruz. Bizlere sistemi anlatın, sizlere fiyat ve teslim süresi hakkında bilgi verelim.

Mobil Uygulama

Dilediğiniz tarzda mobil uygulamalar oluşturabiliriz. İsterseniz sitelerinizi aynı şekil mobil uygulama haline getirelim isterseniz sıfırdan bir mobil uygulama kodlayalım.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal mecralarda yorumlarınız, dm'leriniz, etkinlik takviminiz, post takviminizi ayarlıyoruz. Sizlere basit ama sürdürülebilir bir Sosyal Medya Yönetim hizmeti sağlıyoruz.

Kurumsal Tasarım

Dilediğiniz mecralarda kullanmanız için özel hazırlanmış kurumsal tasarımlarla fark yaratabilirsiniz. UI/UX tasarımlar ile internet sitelerinize yeni vizyonlar da katabiliriz.